VIETA MIESTE

Pietinės Vilniaus apylinkės nuo seno išsiskyrė pramonės, logistikos ir komercijos aktyvumu. Tačiau nekilnojamojo turto projektų, kurie suderintų bei pasiūlytų patogias ir stilingas patalpas tiek darbui, tiek gyvenimui, per visą nepriklausomybės laikotarpį čia taip ir nebuvo sukurta. Kirtimų 51A kuriami „Mini loftai“ atliepia šį deficitą ir suteikia retą šansą įsikurti išskirtinėje strateginėje lokacijoje.

Projektas džiugins visus, nenorinčius nutolti nei nuo pramonės ir komercijos centrų, nei nuo pagrindinių transporto arterijų – Pietinio aplinkkelio, magistralės Vilnius-Kaunas. O išskirtiniam poilsiui „Mini loftų“ šeimininkus vilios Trakų gamtos lobynai, kuriuos pasieksite žymiai greičiau nei kitose sostinės vietose įsikūrę vilniečiai.

Santykinai mažas gyventojų tankis užtikrina, kad prie pastato valstybinėje žemėje visada turėsite pakankamai vietos nemokamai parkuoti automobilį. O netoliese esantys komercijos, prekybos ir logistikos centrai garantuoja puikias perspektyvas tolesnei infrastruktūros plėtrai, kad pilnaverčiam gyvenimui ir darbui nieko netrūktų.

Loading map...

Loading