VIETA MIESTE

Pietinės Vilniaus apylinkės nuo seno išsiskyrė pramonės, logistikos ir komercijos aktyvumu. Tačiau nekilnojamojo turto projektų, kurie suderintų bei pasiūlytų patogias ir stilingas patalpas tiek darbui, tiek investicijai, tiek asmeniniams poreikiams, per visą nepriklausomybės laikotarpį čia taip ir nebuvo sukurta. Kirtimų 51A kuriami „Mini loftai“ atliepia šį deficitą ir suteikia retą šansą įsigyti NT išskirtinėje strateginėje lokacijoje.


Projektas džiugins visus, nenorinčius nutolti nei nuo pramonės ir komercijos centrų, nei nuo pagrindinių transporto arterijų – Pietinio aplinkkelio, magistralės Vilnius-Kaunas. O išskirtiniam poilsiui „Mini loftų“ šeimininkus vilios Trakų gamtos lobynai, kuriuos pasieksite žymiai greičiau nei vilniečiai iš kitų sostinės vietų.


Santykinai mažas gyventojų tankis užtikrina, kad prie pastato valstybinėje žemėje visada turėsite pakankamai vietos nemokamai parkuoti automobilį. O netoliese esantys komercijos, prekybos ir logistikos centrai garantuoja puikias perspektyvas tolesnei infrastruktūros plėtrai, kad pilnavertei kasdienybei nieko netrūktų.

Loading map...

Loading