APIE PROJEKTĄ

Viskas prasideda nuo idėjos. Idėjos gyventi savaip – sumaniau, spalvingiau, patogiau. Kiekvieną dieną paverčiant kūryba. Bauhaus „Mini Loftai“ atsirado tam, kad idėją lydėtų veiksmas. Ir kad tai, kas labai praktiška, nuo šiol taptų stilinga.

Autentiškos bauhauzo architektūrinės stilistikos projektas, kurio fasadą puošia autorinė menininko Artur Širin (Ettoja) kūryba – tai modernumo, laisvės ir džiaugsmo užtaisas Paneriuose, ekonomiškai gyvybingiausioje Vilniaus vietoje. Išsirinkite jaukų kompaktišką būstą arba biuro patalpas, įsikurkite „Mini loftuose“ be didelės finansinės naštos ir nukreipkite maksimalias jėgas gyvenimo kūrybai. 

1

Autentiška architektūra

Projektas „Mini loftai“ įgyvendintas naujam gyvenimui prikeliant klasikinės vokiškos bauhauzo architektūros administracinį pastatą Kirtimų g. 51A. Rekonstruotame pastate sukurti nedideli, bet pilnaverčiai gyvenamieji plotai būstams bei patalpos verslui. Išskirtinis bauhauzo stiliaus požymis – ypatingas dėmesys pastatų funkcionalumui ir universalumui. Ne veltui šios mokyklos patriarchai net rašyboje siūlė nenaudoti didžiųjų raidžių: kam jų reikia, jei tą pačią funkciją kokybiškai atlieka ir mažosios raidės? Minimalistiniai fasadai, autentiški koridoriai, tvarkingos laiptinės: rekonstruojant pastatą, nuosekliai laikomasi tų pačių bauhauzo nuostatų, kad būtų užtikrintas tiek privačių, tiek bendro naudojimo erdvių praktiškumas.

2

Būstas už automobilio kainą

Projekte „Mini loftai“ suplanuoti 86 privatūs būstai, kurių plotas – nuo 9 iki 34 kv. m. Kiekviename iš jų atvesti vandens, nuotekų ir elektros įvadai, numatyti WC ir virtuvės san. mazgai, sudėti platūs ir energetiškai efektyvūs langai, sienos paruoštos dažymui arba tapetavimui. Gyvenamieji plotai parduodami su daline apdaila. Už papildomą priemoką galima užsisakyti ir pilną apdailą.

Praktiški architektūriniai sprendimai leido neaukojant naujakurių gyvenimo kokybės užtikrinti konkurencingą kainą: projekte „Mini loftai“ visavertį būstą ar patalpas su patogumais galima įsigyti vos nuo 10.000 eurų!

5

Strateginė vieta verslui

Verslo patalpos Kirtimų g. 51A kuriamuose „Mini loftuose“ – tai puiki investicija nedidelio nuosavo biuro ieškantiems verslams. Virtinė netoliese išsidėsčiusių reikšmingų sostinės pramonės, logistikos ir komercijos centrų (Cash and Carry, Depo ir kt.) šias apylinkes pavertė gyvybingiausia sostinės ekonomine erdve, kurioje kiekvieną dieną dirba dešimtys tūkstančių žmonių.

Strateginėje lokacijoje įsigytos nebrangios nuosavos administracinės paskirties patalpos leis ne tik taupyti pinigus ir laiką, efektyviau vystyti savo veiklą, bet ir kiekvieną dieną darbe jaustis patogiai. O situacijai pasikeitus, patalpas bus kur kas lengviau kokybiškai parduoti, kadangi jos pritaikytos ne tik nuosavo biuro, bet ir kompaktiško būsto ieškantiems pirkėjams.

4

Laisvė kūrybai

Mažiau taisyklių ir šablonų, daugiau dėmesio individualumui. Šiuo bauhauzo mokyklos principu vadovautasi priimant sprendimus tiek dėl „Mini loftų“ pastato fasado apdailos, tiek dėl vidaus patalpų. Naujieji šeimininkai turės galimybę rezervuoti ir rinktis norimus patalpų dydžius bei išplanavimą pagal savąją viziją, kurią loftų kūrėjai pasiruošę padėti įgyvendinti. O pagrindiniu pastato išoriniu akcentu taps žinomo gatvės menininko Artur Širin kūrybinė interpretacija, koduojanti ryškų ir pozityvų šiuolaikiško Vilniaus gyventojo charakterį.

Artur Širin (Ettoja)

Nuoširdžiai apsidžiaugiau, kai sulaukiau nestandartinio pasiūlymo ant visos namo sienos kurti meninę bauhauzo interpretaciją. Juolab kad bauhauzo stilius man labai artimas, o vystytojas atvėrė visišką kūrybinę laisvę.

Kėliau sau tikslą atrasti bauhauzo ir gatvės meno dermę, kuri nepraslystų pro akis, patrauktų dėmesį ir sužadintų vaizduotę. Kai kam tai tebus malonus grafinis vaizdinys, kai kas sienoje įžvelgs ir konkrečius objektus, atspindinčius gyvenimą sostinėje: šiuolaikinio miestiečio profilį, jo transporto priemones ar net droną. Siužetą „uždaro“ gamtos motyvai. Nes, mano supratimu, miestas, nors ir besiplečiantis, turi būti glaudžiai susijęs su gamta.

Bet nesinori sprausti žiūrovo į rėmus. Šis kūrinys neturi konkretaus moralo ar griežtos žinutės. Bauhauzas yra ne apie tai. Bauhauzas atsikrato bereikalingų dalykų ir atveria laisvę formų įvairovei, spalvoms ir funkcionalumui. Manau, kad šis prigimtinis laisvės pojūtis labai tinka Vilniaus miestui ir jo žmonėms.

DEMO LOFTAS

DEMO BIURAS